Logo
Systemy - korzy¶ci 

Korzy¶ci z instalacji systemu zraszaczy wynurzalnych
System zraszaczy wynurzalnych
Jest co najmniej pięć powodów dla, których warto zainwestować w instalację systemu zraszaczy wynurzanych:
Po pierwsze jest to naturalny wygl±d ogrodu - elementy systemu: zraszacze i rury rozprowadzaj±ce wodę s± ukryte pod ziemi± i nie przeszkadzaj± w korzystaniu z ogrodu. Nie stanowi± też przeszkody dla kosiarki.

Drugim atutem jest precyzyjne podlewanie. Raz zaplanowany system jest bowiem dostosowany do wymogów wodnych ro¶lin posadzonych w ogrodzie. Woda precyzyjnie dopływa tylko do zaplanowanych miejsc. Nie ma więc możliwo¶ci - nie podlania - b±dĽ przelania ro¶lin. Regularnie nawadniane ro¶liny rozwijaj± się w komfortowych warunkach a za to z pewno¶ci± odwdzięcz± się pięknym wygl±dem.

Po trzecie zakładaj±c system zraszaczy wynurzalnych oszczędzamy wodę. Większo¶ć wła¶cicieli ogrodów traci do 50% wody na zbędne podlewanie! Nie wystarczy podlewać mniej - trzeba podlewać racjonalnie! Dzięki systemowi nawadniaj±cemu można nawadniać ogród odpowiednio dobranymi dawkami wody. Poza tym podlewanie w porze nocnej przyczynia się do oszczędno¶ci domowego budżetu. Noc± straty wody na skutek parowani z powierzchni gleby s± mniejsze a energia elektryczna - tańsza.

Czwarty bardzo ważny powód instalacji systemu zraszaczy wynurzanych to oszczędno¶ć naszego cennego czasu. Ogród zawsze będzie wygl±dał efektownie, nawet gdy wyjedziemy na wakacje lub często jeste¶my nieobecni. Zadba o to sterownik nawadniania.

I pi±ty atut to - prestiż - pięknie utrzymany ogród z jego bujn± zieleni± cieszy oko nie tylko wła¶ciciela...